postheadericon apartmány Bibione

 

1. rezidencia Eurostar

   Luxusná rezidencia sa nachádza v centre Bibione – časti Spiaggia. K dispozícii bazén pre dospelých i deti, ležadlá pri bazéne,  za poplatok práčovňa, parkovisko – rezervované 1 parkovacie miesto na apartmán
PLÁŽ: 30 metrov
CENTRUM: cca 100 m
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 1-2 osoby, spálňa s 2-3 lôžkami, sociálne vybavenie.
typ C – trilo pre 5-6 osôb:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov:  klimatizácia, TV sat., mikrovlnná rúra, umývačka riadu, kávovar, trezor, sušič na vlasy, Wi-Fi pripojenie, bezpečnostné dvere, terasa.

galéria obrázkov Eurostar    cennik Bibione 2020  ceny a harmonogramy bus 2020

 

2. rezidencia Luxor

     Rezidencia v  časti Bibione Spiaggia. TV, výťah, parkovisko, záhrada s bazénom, terasa, spoločná práčovňa za poplatok.
Pláž: priamo pri pláži
Centrum: pešia zóna 100 m
Typy apartmánov:
typ A- mono pre 2-3 osoby:
obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo maželská posteľ + gauč pre 1 osobu,  sociálne vybavenie.
typ B – bilo pre 4-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou /prípadne 5. oddelené lôžko/, sociálne vybavenie. Niektoré 5-lôžkové apartmány s 2 kúpeľňami.
typ B – bilo pre 4-5 osôb:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, pri vchode poschodová posteľ, spálňa s manželskou posteľou, sociálne vybavenie.
typ C – trilo pre 4-5 osôb:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučém pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami,  sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: terasa, typy s označením + naviac klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar. Vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán. Väčšina apartmánov má bočný výhľad na more.

galéria obrázkov luxor  cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

3. rezidencia MARA

     Renovovaná rezidencia s výťahom v časti Bibione Spiaggia, s vlastným parkoviskom
Pláž: 200 m
Centrum: 100 m
Typy apartmánov:
typ C – trilo pre 4-6 osôb: – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: balkón alebo veľká terasa, klimatizácia, TV, trezor, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, bezpečnostné dvere. Na vyžiadanie za poplatok pračka.

 galéria obrázkov mara    cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

4. vilová osada Tivoli

      Najpopulárnejší komplex víl s vyše 200 apartmánovými jednotkami, s bazénmi, v tichšej časti Bibione Spiaggia, cca 200 metrov od lunaparku. Bazén pre dospelých a pre deti s  terasou s ležadlami, detské ihrisko.
Pláž: 500 m
Centrum:
300 m
Typy apartmánov:
typ A – MONO pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 x rozkladací gauč pre 2 osoby, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, mikrovlnka, kávovar.
typ B – bilo pre 3-5 osôb: apartmán na prízemí alebo 2-poschodový apartmán: obývaciačasť s kuchynským kútom a rozťahovacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou a 1 lôžkom.
typ C – trilo pre 4-6 osôb: apartmán na 2 poschodiach: prízemie – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozťahovacím 2-gaučom,  poschodie – spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami.
typy B+ a C+  s klimatizáciou, mikrovlnou rúrou a kávovarom.
Vybavenie apartmánov: vlastné sociálne vybavenie, súkromná záhrada s krbom.

 galéria obrázkov tivoli    cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020


5. apartmány JUMBO

     Apartmánový dom v tichšej časti Bibione – Lido dl Sole, oddelený od pláže len cestičkou, s parkoviskom.
Pláž: 0 metrov
Centrum: rušné centrum Bibione Spiaggia – cca 2 km – prístup autom alebo peši po plážovej promenáde, možnosť zapožičania bicyklov za poplatok v miestnej požičovni. Centrum Lido del Sole – 100 m.
Typy apartmánov:
typ C – trilo – pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
v type C+ navyše mikrovlnná rúra a balkón s priamym výhľadom na more.
Vybavenie apartmánov: 48 renovovaných apartmánov – každý s balkónom, TV sat, trezorom,  sušičom vlasov.

 galéria obrázkov jumbo  cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020

 

6. apartmány CORMORAN

    Apartmánový dom s renovovanými bytmi – tichšia časť letoviska Bibione – Lido del Sole. Vlastné parkovisko.
Pláž: 70 m
Centrum: rušné centrum Bibione Spiaggia – cca 2 km – prístup autom alebo peši po plážovej promenáde, možnosť zapožičania bicyklov za poplatok v miestnej požičovni.  Centrum Lido del Sole – 100 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, vlastné sociálne vybavenie , balkón.
Typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie, balkón.
Vybavenie apartmánov: renovované byty sú vybavené TV sat, klimatizáciou a veľkou chladničkou. Časť apartmánov má trezor a bezpečnostné dvere. Práčka na vyžiadanie /za poplatok/.

galéria obrázkov cormoran  cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020

 

7. vilová osada Orchidea

     Novovybudovaný komplex 2 radových víl – v každej 6 apartmánov – v zelenom prostredí píniového lesa v oblasti Bibione – Lido del Sole. Veľká záhrada s grilom, parkovanie v areáli.
Pláž: 400 m
Centrum: rušné centrum Bibione Spiaggia – cca 2 km – prístup autom alebo peši po plážovej promenáde, možnosť zapožičania bicyklov za poplatok v miestnej požičovni.  Centrum Lido del Sole – 200 m.
Typy apartmánov:
typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma samostatnými lôžkami,sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: pekne zariadené apartmány sú umiestnené na prízemí s terasou alebo na 1. poschodí s balkónom, kuchynka s  mikrovlnnou rúrou, chladničkou, TV sat, trezor, gril.  Niektoré prízemné apartmány sú  s bezbariérovým prístupom.

galéria obrázkov orchidea  cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020

 

8. vilová osada DELFINO

     V tichej časti letoviska – Lido del Sole – sa nachádza komplex 7 radových víl obklopených záhradou, každý apartmán má k dispozícii parkovacie miesto. K dispozícii byty na prízemí alebo poschodí alebo samostatné vilky s apartmánom na 2 poschodiach.
Pláž: 400 m
Centrum: rušné centrum Bibione Spiaggia – cca 2 km – prístup autom alebo peši po plážovej promenáde, možnosť zapožičania bicyklov za poplatok v miestnej požičovni.  Centrum Lido del Sole – 300 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 lôžkom, sociálne vybavenie – na prízemí.
typ C1 – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 alebo 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie – na prízemí alebo poschodí
typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou posteľou, spálňa s troma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie – na prízemí alebo poschodí.
typ C+ – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou posteľou, spálňa s troma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie -vo vilke na dvoch poschodiach, prízemie je obývacia časť so záhradkou, poschodie spálne a sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: C1 – niektoré s TV, B+C a C+ – klimatitácia, TV, mikrovlnka, v type C+ navyše pračka.

galéria obrázkov delfino   cennik Bibione 2020  ceny a harmonogramy bus 2020

 

9. rezidencia RANIERI

    Luxusná rezidencia v blízkosti pláže v časti Lido del Sole.
Pláž:50 m
Centrum: rušné centrum Bibione Spiaggia – cca 2 km – prístup autom alebo peši po plážovej promenáde, možnosť zapožičania bicyklov za poplatok v miestnej požičovni.  Centrum Lido del Sole – 200 m.
Typy apartmánov:
typ A – 3 osoby, A1 – 4 osoby – mono: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby + 1-2 lôžka, sociálne vybavenie.
typ B – 4 osoby, B1 – 5 osôb – bilo:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a  B1 navyš s 1 lôžkom, sociálne vybavenie.
typ C pre 7 osôb a C2 – 8 osôb – trilo: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou posteľou /v C2 navyše 1 lôžko/, spálňa s troma lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: klimatizácia, TV, mikrovlnka, práčka, trezor, bezpečnostné dvere, v apartmánoch trilo umývačka riadu.

galéria obrázkov ranieri  cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020

 

10. rezidencia Cavallino

    Rezidencia sa nachádza 150 metrov od pláže, v príjemnej tichšej časti Lido dei Pini a pritom neďaleko centra. Táto lokalita je zvlášť vhodná pre rodiny so psom, pre nich je zvlášť vyhradená a vybavená pláž č. 1.
Pláž: 150 m
Centrum: rušné centrum Bibione Spiaggia – cca 800 metrov, pešia zóna začína 400 m.
Typy apartmánov:
typ A – mono pre 3 osoby: 
obývacia miestnosť s kuchynským kútom a troma lôžkami, sociálne vybavenie.
typ B – bilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sociálne vybavenie.
Typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: renovované byty sú vybavené TV sat, klimatizáciou, mikrovlnkou, trezorom. Parkovacie miesto.

galéria obrázkov cavallino   cennik Bibione 2020  ceny a harmonogramy bus 2020

 

11. apartmány TIEPOLO

    Apartmánový dom v centránej časti Bibione Spiaggia, s výťahom a vyhradeným parkovacím miestom.
Pláž: 70 m
Centrum: pešia zóna 150 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C, C+ – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: renovované byty sú vybavené TV sat,  bezpečnostnými dverami, wi-fi, apartmány B+ a C+ sú klimatizované. Každý byt s balkónom.

galéria obrázkov tiepolo   cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020

 

12. apartmány TIZIANO

     Priamo v centre Bibione, pri námestí Piazza Fontana, v absolútnej blízkosti obchodov a reštaurácii, predsa však nie v príliš rušnom prostredí. Dom má výťah a parkovanie, objekt sa delí na časť A a B.
Pláž: 150 m
Centrum: pešia zóna 0 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: Tiziano A -typy B štandartne vybavené, s trezorom, v spálni poschodová posteľ.  Tiziano B – apartmány bilo i trilo s klimatizáciou, TV, mikrovlnkou, wi-fi, trezorom. Všetky byty s balkónom.

 galéria obrázkov tizian       cennik Bibione 2020        ceny a harmonogramy bus 2020

 

14. apartmány NAUTILUS

     V centre Bibione – časť Spiaggia, pri pešej zóne, v dosahu množstva obchodov a reštaurácií. K dispozícii výťah, parkovisko.
Pláž: 150 m
Centrum: pešia zóna 0 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: Typ B+ s klimatizáciou a mikrovlnkou, apartmány trilo klimatizácia, mikrovlnka. Všetky byty s trezorom, balkónom.

galéria obrázkov nautilus   cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

15. apartmány MONACO

     Priamo v centre Bibione, pri námestí Piazza Fontana, v absolútnej blízkosti obchodov a reštaurácii. Dom má výťah a parkovisko.
Pláž: 150 m
Centrum: pešia zóna 0 m.
Typy apartmánov:
Typ A – mono pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby,  s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
typ B, B+ – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
typ B – bilo pre 5-7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a poschodovou posteľou, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C, C+ – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom a  balkónom, typy mono, trilo a bilo B+ s klimatizáciou, trilo C+ navyše s umývačkou riadu.

galéria obrázkov monaco   cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020

 

16. apartmány CODAN a FRANSI

     Vila v záhrade v tichej ulici oblasti Bibione Spiaggia, možnosť parkovania.
Pláž: 350 m
Centrum: pešia zóna 100 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, sociálne vybavenie.
Typ C1 – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Typ C2 – trilo pre 5-7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom, TV a  balkónom.

galéria obrázkov codan    cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

17. apartmány PLEIONE

     Menší apartmánový dom v Bibione Spiaggia. Výťah, vlastné uzavreté parkovisko.
Pláž: 150 m
Centrum: pešia zóna 30 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: moderne zariadené apartmány, všetky byty s TV, klimatizáciou, mikrovlnkou, kávovarom a priestranným  balkónom.

galéria obrázkov pleione   cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

18. vilová osada MICHELANGELO

     Vilová osada v tichej oblasti Bibione Spiaggia, záhrada s bazénom pre deti i dospelých, možnosť parkovania.
Pláž: 900 m
Centrum: pešia zóna 700 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C a C+ – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Typy C vo vile – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie. Apartmány môžu byt umiestnené na prízemí, na poschodí alebo i na dvoch poschodiach.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom,  typ C+ s klimatizáciou, vo vilách TV a  záhradka s grilom.

galéria obrázkov michelangelo   cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

19. vilová osada Aceri

     Vilová osada v časti Bibione Spiaggia, záhrada s bazénom pre deti i dospelých, možnosť parkovania.
Pláž: 900 m
Centrum: pešia zóna 700 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
Typ C – trilo pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s lôžkom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s troma  lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, sociálne vybavenie.
Typy C vo vile – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie. Umiestnené sú na dvoch poschodiach, k dispozícii veľká terasa.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom,  v niektorých možná poschodová posteľ.

galéria obrázkov aceri   cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

20. rezidencia SKORPIOS

     Objekt s ideálnou polohou – pri plážovej promenáde. Výťah, parkovanie pri dome.
Pláž: 50 m
Centrum: pešia zóna 300 m.
Typy apartmánov:
typ A – mono pre 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a samostatným lôžkom,  vlastné sociálne vybavenie.
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom / možná poschodová posteľ/, vlastné sociálne vybavenie.
Typy C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s mikrovlnkou, balkónom, A+ s klimatizáciou.

galéria obrázkov skorpios   cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

21. rezidencia CORSO

     Objekt s výbornou polohou – pri plážovej promenáde v časti Spiaggia. Výťah, parkovanie pri dome.
Pláž: 50 m
Centrum: pešia zóna 300 m.
Typy apartmánov:
typ A – mono pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvoma rozkladacími gaučami pre 2 osoby, vlastné sociálne vybavenie.
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami  / možná jedna poschodová posteľ/, vlastné sociálne vybavenie.
Typy C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom , balkónom.

galéria obrázkov corso   cennik Bibione 2020  ceny a harmonogramy bus 2020

 

22. vila LICIA

     Menší apartmánový dom v tichej časti Bibione  Spiaggia.  Záhrada, parkovanie pri dome.
Pláž: 300 m
Centrum: pešia zóna 200 m.
Typy apartmánov:
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
Typy C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom , klimatizáciou, balkónom.

galéria obrázkov licia   cennik Bibione 2020   ceny a harmonogramy bus 2020

 

23. apartmány TONIN

     Apartmánový dom v absolútnom centre Bibione – na Piazza Fontana, v dosahu obchodov a reštaurácií.
Pláž: 100 m
Centrum: pešia zóna 0 m.
Typy apartmánov:
typ A – mono pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom,rozkladacím gaučom pre 2 osoby a poschodovou posteľou, vlastné sociálne vybavenie.
typ B – bilo pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami, vlastné sociálne vybavenie.
Typy C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom a balkónom, v typoch A a B klimatizácia, mikrovlnka.

galéria obrázkov tonin   cennik Bibione 2020  ceny a harmonogramy bus 2020

 

24. apartmány TINTORETTO

     Ideálna poloha v blízkosti pláže, tichá lokalita  a zároveň blízko centra. Dom má výťah a parkovisko.
Pláž: 50 m
Centrum: pešia zóna 200 m.
Typy C – trilo pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: štandartne zariadené byty s priestrannými balkónmi.

galéria obrázkov tintoretto   cennik Bibione 2020
ceny a harmonogramy bus 2020

 

 

 

25. apartmány TAGLIAMENTO a MARACAIBO

     Apartmánový dom s dobrou polohou – neďaleko plážovej promenády v časti Spiaggia. Výťah, parkovanie pri dome.
Pláž: 50 m
Centrum: pešia zóna 200 m.
Typy apartmánov:
typ A – mono pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom alôžkami pre 4 osoby, vlastné sociálne vybavenie.
Typy C – trilo pre 5-7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím 2-gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s troma samostatnými lôžkami, sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s trezorom , balkónom, v apartmáne typu A klimatizácia.

galéria obrázkov tagliamento   galéria maracaibo  cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020

 

26. apartmány LAGUNA GRANDE

     Objekt s výbornou polohou – pri plážovej promenáde v časti Spiaggia. Výťah, parkovanie pri dome.
Pláž: 50 m
Centrum: pešia zóna 300 m.
Typy apartmánov:
typ A – mono pre 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, samostatným lôžkom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vlastné sociálne vybavenie.
typ B – bilo pre 3-4 osôb: obývacia miestnosť s jedným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, vlastné sociálne vybavenie.
Vybavenie apartmánov: všetky byty s balkónom, v type bilo B klimatizácia a mikrovlnka.

galéria obrázkov laguna grande  cennik Bibione 2020    ceny a harmonogramy bus 2020