postheadericon Caorle, Porto Santa Margherita

Caorle, Porto Santa Margherita

Caorle, na rozdiel od okolitých moderných letovísk, má svoju starobylú históriu, ktorú začali písať Rimania už pred 2000 rokmi.

Okrem takmer 7 km pieskových pláží tu romantické srdiečka potešia prechádzky úzkymi uličkami s pozostatkami byzantských stavieb, ktoré Vám pripomenú Benátky.

Caorle má i starú rybársku tradíciu a ak ste „ranní vtáci“, ešte i dnes môžete vyprevádzať na more miestnych rybárov. Zaujímavá je plavba pomedzi rybárske domčeky s ochutnávkou rybích špecialít a ak si trúfate, môžete si sami pripraviť tú najčerstvejšiu rybu z miestneho trhoviska. Okrem histórie ponúka Caorle moderne vybavené ubytovacie zariadenia so všetkým komfortom, diskotéky, jazdu vláčikom po centre mestečka, zábavu v aquaparku.

Príjemnú dovolenku je možné stráviť i v susednom, 1 km od Caorle vzdialenom, stredisku Porto Santa Margherita. Nezabudnite na 60 km vzdialené Benátky.

Apartmány Caorle, Porto Santa Margherita

Typológia apartmánov:
BILO – jedna spálňa a obývacia miestnosť s kuchynským kútom – pre 4-5 osôb
TRILO – dve spálne a obývacia miestnosť s kuchynským kútom – pre 5-6 osôb
Všetky apartmány sú vybavené sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou, kuchynkou so sporákom alebo varičom, chladničkou a riadom pre uvedený počet ubytovaných. Presná skladba lôžok v spálňach a obývacej časti – info v CK.

apartmány Caorle